פרופיל חברה

אלסר מתמחה ב- Data Analyst – ניתוח נתונים ומידע ויעוץ עסקי תוך שימוש בניתוח נתונים ממאגרי מידע של העסק וממאגרים חיצוניים ויישום אלגוריתמים של אופטימיזציה.

שיטת הייעוץ של אלסר מתבססת על פיתוח ויישום מודלים מתמטיים מתקדמים להגדלת רווחיות, יעילות, פיתוח עסקי, ניתוח סביבת התחרות וקבלת החלטות בתנאי אי וודאות, תוך התבססות על נתונים ממאגרי המידע של העסק ומאיסוף נתונים חיצוניים.

לצורך הטמעת הייעוץ אנו משלבים שיטות ניהול מבוססות Lean וניסיון מעשי רב בניהול ופיננסים.

אנו רואים בעסק יחידה אינטגרטיבית ושואפים לפתרון כולל המשקף את כוחות הגומלין הפועלים בעסק, מתוך ראייה מערכתית.

החברה פועלת בשלושה תחומים מרכזיים:

• ניתוח מאגרי מידע – Data Analyst, טיוב ועדכון מאגרי מידע, כריית מידע 

• יעוץ עסקי – BI, אופטימיזציה מתמטית עסקית, ניהול רזה, פיתוח עסקי

• ניהול איכות, תקינה ורגולציה – הטמעה וכתיבת נהלים ל-9001 , ISO 27001 – אבטחת מידע, הטמעת תקנות הגנת הפרטיות (אבטחת מידע)

קצת עלי

יגאל פיקובסקי (ספיר), M.B.A מאוניברסיטת תל אביב, מתמחה בכלכלה ומתמטיקה ובניתוח מערכות מידע. יוצא מחלקת המחקר של בנק ישראל, בעל ניסיון של כ- 25 שנה כיזם ובעלים של חברות.

מרצה ויועץ עסקי בתחומי היזום עסקי וניהול פיננסי. יועץ מוכר על ידי משרד הביטחון, משרד התעשייה והמסחר ומשרד הקליטה.

מתמחה בפיתוח ובהטמעת פתרונות מתמטיים מתקדמים בתחומי ניתוח מאגרי מידע, ניהול פיננסי, אופטימיזציה ו- Lean והתאמתם לתחומים עסקיים של תעשייה, קמעונאות ומסעדנות.

כפועל יוצא מרמת התחרותיות הגבוהה הקיימת כיום בכל הענפים, היכולת של כל צרכן לבחון אותנו ולהציף בעיות ודרישות רגולטוריות מחמירות הן מטעם הרגולטורים והן מטעם הלקוחות והספקים, אני מאמין כי המפתח להצלחה בעולם כזה הוא ניהול חברות על בסיס סטנדרטים גבוהים של איכות ויושר כבסיס למיתוג החברה, גידול בהכנסותיה ומכסום רווחיותה, לאורך זמן.

לצורך כך למדתי והתמחתי ביישום והטמעת ISO 9001 ו- ISO 27001  לאבטחת מידע.

עוסק נלהב בספורט אתגרי, טיפוס סלעים, איש ברזל, חתירה בקיאק ורפטינג ברחבי העולם. אב לכליל, אשד, עומר ואיתי.